Jesteśmy zespołem pasjonatów którzy wierzą, że edukacja może być lepsza i bardziej innowacyjna. Pracujemy z ekspertami w swojej dziedzinie. Nasz zespół tworzą edukatorzy z międzynarodowego środowiska akademickiego. Uczymy przez doświadczenie. Na naszych szkoleniach nie spotkasz się z klasycznym wykładem. Zawsze pracujemy warsztatowo, tworząc grupy i zespoły, korzystając z takich metod jak case study, design thinking, blended learning i wielu innych.

Szczególny nacisk kładziemy na wspomaganie klasycznej edukacji formami online. Bliska jest nam filozofia Blended Learningu. Czerpiąc od najlepszych na świecie, zaproponowaliśmy innowacyjny model edukacyjny, oparty połączonej filozofii Flipped Classroom i Blended Learning - Flip Blended. Model doskonale sprawdza się w szkole klasycznej jak i w zdalnym nauczaniu.

Oferujemy programy szkoleniowe dopasowane do potrzeb naszych klientów. Każde szkolenie konsultujemy z zamawiającym i modyfikujemy program tak, aby odpowiadał on konkretnym potrzebom. Po szkoleniu, jesteśmy dostępni w ramach konsultacji.

Naszym kluczowym partnerem w zakresie innowacyjnych programów edukacyjnych jest British Columbia Institute of Technology w Vancouver.

Nasze programy

Informatyka i szeroko pojęte IT

To obszar, w którym oferujemy programy pozwalające nabyć umiejętności pracy z najnowszymi technologiami cyfrowymi i metologiami projektowymi, z zakresu:

• bazy danych – SQL i noSQL
  • programowanie – Java/C++/Python
  • obliczenia w chmurze - cloud computing
  • praca na dużych zasobach danych - Big Data
  • uczenie maszynowego – machine/deep learning/AI
  • robotyka
  • zarządzanie projektami - Agile/Waterfall/Scrum
  • analiza projektów - business analytics
Programy rozwojowe dedykowane dla szkół i uczelni wyższych