Zespół naszych trenerów to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach. Zapraszając trenerów do naszego zespołu kierujemy się nie tylko ich wiedzą merytoryczną a przede wszystkim ich doświadczeniem zawodowym w danej dziedzinie oraz kompetencjami trenerskimi. Dlatego posiadają oni wieloletnie, praktyczne doświadczenie, którym chętnie dzielą się na sali szkoleniowej. Mimo dużego doświadczenia, nasz zespół dba o swój rozwój i nieustanne podnosi swoje kompetencje.

Pracę naszych trenerów wspierają mentorzy, którzy pełnią rolę opiekunów programowych. Wspierają oni trenerów min. poprzez zaangażowanie programowe oraz superwizje. Podążając za zmianami i rozwojem w edukacji, nieustanie doskonalimy nasz zespół trenerski a także uczymy się od siebie nawzajem.

Regularnie spotykamy się na meetingach programowych, podczas których na bieżąco analizujemy potrzeby klientów i modyfikujemy nasze programy. Kreujemy też nową wiedzę i autorskie, innowacyjne propozycje rozwojowe. Dzięki współpracy z topowymi ośrodkami akademickimi mamy możliwość bieżącego analizowania i doskonalenia naszych programów.

Poznaj naszych doświadczonych mentorów i trenerów.

To co dla nas ważne

Założyliśmy Instytut Innowacyjnej Edukacji ponieważ jesteśmy pasjonatami uczenia przez doświadczenie. Wierzymy, że wiedzę można przekazać w angażujący i pasjonujący sposób. Wiemy jak inspirować oraz nieszablonowo rozwijać umiejętności i kompetencje. W Instytucie Innowacyjnej Edukacji rozumiemy, jak ważne jest nauczanie skoncentrowane na efektach, dlatego naszym klientom proponujemy rozwiązania szyte na miarę, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danej organizacji.

Wysokie oceny naszych szkoleń to dla nas powód do dumy ale też świadomość odpowiedzialności za oferowaną jakość. 98% uczestników ocenia nasze szkolenia najwyżej, przyznając nam 5 punktów w skali 1-5! Uczestnicy szczególnie cenią sobie:

• merytoryczne przygotowanie trenerów: 98% satysfakcji
  • atmosferę oraz sposób prowadzenia zajęć: 99% satysfakcji
  • ważność i przydatność treści: 98% satysfakcji

Dlaczego my?

Indywidualne podejście do każdej grupy

Kształt i zawartość merytoryczna naszych szkoleń jest zawsze budowana pod potrzeby konkretnego klienta. Dzięki temu nasi trenerzy angażują uczestników w przebieg zajęć, są w stanie przekazać swoje doświadczenie, sprowokować ich do dyskusji i zarazić swoją pasją.

Nasze szkolenia są zawsze wysoko oceniane

Nieustannie badamy poziom satysfakcji naszych klientów. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że 96% uczestników naszych szkoleń wyraziło stuprocentowe zadowolenie z udziału w naszych projektach szkoleniowych.

Nieustannie szukamy nowych metod i trendów w edukacji

Rozumiemy, jak zmienia się otaczający nas świat, sposób w jaki funkcjonujemy oraz w jaki przyswajamy nową wiedzę. Dlatego podczas naszych szkoleń stosujemy innowacyjne metody i techniki uczenia. Dzięki temu uczestnicy szkoleń nie są jedynie biernym odbiorcami wiedzy ale czynnymi uczestnikami tego procesu.