BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ

Wraz z rosnącą popularnością innowacyjnych metod nauczania, wielu nauczycieli i akademików zadaje sobie pytanie: czy zajęcia muszę prowadzić tylko w murach szkoły, organizacji lub uczelni? Czy istnieje rynek na innowacyjne metody nauczania? Jak mogę pozyskiwać podopiecznych niezależnie od miejsca w którym pracuję? Jak mogę zyskać własną niezależność jako edukator i oferować swoje autorskie usługi dla uczniów i studentów? Na tych pytaniach będzie koncentrowało się niniejsze szkolenie! Uczestnicy będą mieli możliwość wypracowania oferty swoich usług, poznają zasady tworzenia marki osobistej oraz praktyczne sposoby, jak można tę markę komunikować, promować i dzięki temu pozyskiwać podopiecznych.

Co to są archetypy marki i kim ja jestem wg Margaret Mark i Carol S. Pearson

Jak zbudowanać personę aby wzmocnić marketing mojej osoby

Dowiesz się, jak zaplanować swój czas uwzględniając doświadczenia ze szkolenia tak, aby osiągnąć równowagę w kluczowych obszarach Twojego życia.

• Wymagania: dostęp do komputera i Internetu

Dlaczego my test?

mgr Damian Godlewski

Opiekun merytoryczny w obszarze rozwoju osobistego i biznesu Członek zarządu Instytutu Innowacyjnej Edukacji, Dyrektor ds. szkoleń i sprzedaży. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, Polsko – Angielskiej Szkoły Trenerów, Szkoły Coachingu. Trener w obszarze rozwoju osobistego oraz sprzedaży. Prywatnie muzyk – gitarzysta.
Ekspert w zakresie projektów i funduszy unijnych przeznaczanych na realizację usług szkoleniowych.

dr Beata Master

Trener, coach, mediator, superwizor procesów Superwizor procesów, coach, trener kompetencji interpersonalnych, wykładowca akademicki, autorka książkek.
Przeprowadziła ponad 550 godzin procesów indywidualnych oraz 3500 godzin trenerskich. Kluczowym obszarem jej zainteresowań jest edukacja, rozwój oparty na wolności myślenia, bycia, działania oraz relacji. Zajmuje się na co dzień rozwijaniem wiedzy, kompetencji i umiejętności własnych..