Coachingowy styl pracy

O szkoleniu

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy myślą o własnym rozwoju osobistym, pracują z innymi i pragną wykorzystywać pozyskaną wiedzę na co dzień w pracy z drugim człowiekiem. Uczestnicy poznają ramy procesu coachingowego oraz konkretne metody, pozwalające na umiejętne stosowanie coachingu w obszarze wyznaczania celów, poszerzania świadomości, budowania zaangażowania, generowania rozwiązań i podejmowaniu decyzji.

Dla kogo?

Każdy nauczyciel, wykładowca, edukator może wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. Warunek to posiadanie dostępu do komputera i Internetu.

Podczas szkolenia praktycznie uczymy:

Dowiesz się, jak identyfikować i wydobywać z uczniów potencjały  z wykorzystaniem gotowych narzędzi do pracy z uczniami. Nauczysz się też jak budować wzmacniające relacje z otoczeniem.

Nauczysz się skutecznie motywować uczniów do działania i podejmowania wyzwań, a także, jak skutecznie wyznaczać cele oraz jak wspierać ucznia w ich realizacji. Dowiesz się też jak pracować z ograniczeniami aby nie hamowały ucznia w rozwoju i osiąganiu celów.

Na każdym etapie pracy otrzymasz i będziesz mógł przećwiczyć gotowe narzędzia dzięki którym będziesz gotowy, aby rozpocząć pracę metodą coachingową już następnego dnia po szkoleniu.

Informacje organizacyjne

  • Każde szkolenie przygotowujemy w oparciu o realne potrzeby, Dlatego zapraszamy do konsultacji, które pozwolą nam przygotować rozwiązanie szyte na miarę. Standardowe szkolenie trwa 16h / 2 dni szkoleniowe.
  • Szkolenie realizujemy w siedzibie klienta, w ustalonych dniach i godzinach lub w formule online na platformie do prowadzenia dynamicznych szkoleń zdalnych.
  • W ramach szkolenia zapewniamy, przeprowadzanie szkolenia, komplet materiałów szkoleniowych oraz imienny certyfikat.
  • Wymagania: dostęp do komputera i Internetu.

mgr Agnieszka Deja

Opiekun merytoryczny w obszarze rozwoju osobistego i biznesu Akredytowany trener poprzez Międzynarodową Federację Coachingu (PCC ICF – Professional Certified Coach International Coach Federation); członek ICF Global, członek Zarządu ICF Polska, wykładowca akademicki, Social Skills Trainer, moderator Design Thinking. Mentorka wspierająca zespół trenerów Instytutu w obszarach coachingu, facylitacji, mediacji i analizy transakcyjnej. Ekspert w obszarze Design Thinking.