DYDAKTYKA CYFROWA Z MS TEAMS

Uwaga – kończymy rekrutację do grupy otwartej w terminie 22.09, grupa szkoleniowa na 18 09 została już zamknięta. Aktualnie uruchamiamy rekrutacje dla grupy październikowej: 28.10.2020. Czego uczymy podczas szkolenia? Jak poprowadzić zajęcia ze studentami w formule online, wykorzystując do tego platformę i narzędzia MS Teams, z jakich aplikacji i narzędzi skorzystać, aby prowadzone zajęcia były atrakcyjne i angażujące dla studentów i jak je zaimplementować do platformy MS Teams, jakie narzędzia online wykorzystać, aby sprawdzać postępy w nauce, testować i weryfikować wiedzę studentów, gdzie w sieci szukać inspiracji w obszarze zdalnego nauczania, z których warto korzystać. Zapraszamy do współpracy. Szkolimy również grupy dedykowane dla konkretnej Uczelni.