II EDYCJA EDU360 JUŻ 11.12.2021

Forum Innowacyjnej Edukacji to międzynarodowe wydarzenie, którego motywem przewodnim są innowacyjne metody uczenia i nauczania.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak w ciekawy i angażujący sposób przekazywać wiedzę, jak rozbudzać w młodych ludziach zapał do nauki, jak motywować i inspirować, jak w sposób innowacyjny prowadzić zajęcia oraz jak sprawnie zorganizować proces edukacyjny korzystając z najnowszych narzędzi IT i nie tylko, zapraszamy do wzięcia udziału na naszym wydarzeniu!

Forum to spotkanie innowacyjnych edukatorów, zarówno szkolnych, akademickich, jak i tych którzy odpowiadają za rozwój pracowników w firmach. To ciekawe wykłady i panele eksperckie prowadzone przed gości z międzynarodowego środowiska, a także praktyczne warsztaty, podczas których podzielimy się naszą widzą i doświadczeniami w obszarze innowacyjnych metod edukacyjnych.

Udział w wydarzeniu to gwarantowane:

• trzy ścieżki do wyboru: szkolna, akademicka i rozwoju osobistego,
  • udział w wybranych warsztatach z praktykami w swojej dziedzinie,
  • udział w wykładach eksperckich,
  • udział w panelach eksperckich,
  • dostęp do nagrań z wykładów eksperckich przez 7 dni po zakończeniu wydarzenia,
  • imienny certyfikat udziału w wydarzeniu dla każdego uczestnika, niespodzianki, o których będziemy informować na bieżąco.

Szczegóły wydarzenia na stronie edu360.pl

Udział w wydarzeniu to gwarantowane:

• trzy ścieżki do wyboru: szkolna, akademicka i rozwoju osobistego,
  • udział w wybranych warsztatach z praktykami w swojej dziedzinie,