II EDYCJA EDU360 JUŻ 11 GRUDNIA!

Forum Innowacyjnej Edukacji to międzynarodowe wydarzenie, którego motywem przewodnim są innowacyjne metody uczenia i nauczania. 11 grudnia 2021 odbędzie się już druga edycja tego wydarzenia.

Forum to spotkanie innowacyjnych edukatorów szkolnych i akademickich, a także szeroko pojętej branży edukacyjnej. To inspirujące wykłady prowadzone przez ekspertów z międzynarodowego środowiska, a także praktyczne warsztaty, podczas których podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami w obszarze innowacyjnych metod edukacyjnych.

Już dziś możemy potwierdzić  warsztaty praktyczne oraz 2 wykłady eksperckie:

prof. Yvonne Coady – Fostering Creativity in Tomorrow’s Flipped Hybrid Classrooms: Will Blended Reality be a Game Changer? Wspieranie kreatywności w lekcjach flip blended. Czy rzeczywistość mieszana jest szansą na przełom?

dr Peter Holowka – Cloud Computing in Western Canadian K-12 Education: More Reach for Less Money Jak dzięki nowoczensym technologiom w chmurze

• dr Beata Master – Myślenie projektowe czyli ścieżka design thinking
  • dr Tatiana Shvets – Odwrócona klasa – jak wykorzystać doświadczenie nauki zdalnej.
  • dr Tomasz Tokarz – Edukacja wizualna – przegląd narzędzi
  • dr Kinga Hoffmann-Burdzińska – Projektowanie doświadczeń studenta piszącego pracę dyplomową.
  • Damian Godlewski – Cele jak je planować skutecznie osiągać.
  • Anna Kaczalska – Mediacje – jak skutecznie rozwiązywać konflikty
  • Tomasz Żelichowski – Jak tworzyć angażujące grafiki do prowadzenia zajęć?
  • Anna Krzyżykowska – Metoda eksperymentu w szkole.
  • dr Iwona Wendreńska – Wykorzystanie kart metaforycznych w pracy z grupą.
  • Agnieszka Deja – Facylitacja – jak zwiększyć efektywność pracy z grupą.
  • dr inż. Michał Aibin – Flip Blended oraz model BOPPPS.
  • dr Tomasz Tokarz – Grywalizacja – zastosowanie mechanizmów gier w dydaktyce.
  • Malva Gasowski – Automotywacja
  • dr Iwona Wendreńska – Kreowanie własnej ścieżki rozwoju z wykorzystaniem kart metaforycznych.
  • dr Wojciech Ratajek – Wolne zasoby edukacyjne i cyfrowe narzędzia w pracy nauczyciela.

Lista prelegentów i warsztatów ciągle rośnie. Będziemy Wam o nich pisać na bieżąco. Kto jeszcze nie zapisał się na grudniowe EDU360 – zapraszamy na stronę wydarzenia!