III edycja EDU360 już 9-10.12.2022

Miło nam poinformować, że po sukcesie dwóch edycji EDU360 – Międzynarodowego Forum Innowacyjnej Edukacji rozpoczynamy zapisy do trzeciej edycji, która odbędzie się w dniach 9 i 10 grudnia 2022.  Na Państwa prośbę wydłużamy czas trwania wydarzenia i warsztatów praktycznych oraz uzupełniamy program o ekspertów prezentujących dobre praktyki.

Zapraszamy serdecznie nauczycieli, wykładowców akademickich, edukatorów i wszystkich, którzy tak jak my wierzą, że edukacja szkolna i akademicka może być lepsza, prowadzona w sposób bardziej innowacyjny, korzystająca z najnowszych dostępnych technologii i osiągnięć naukowych.

Już dziś możemy potwierdzić obecność ekspertów, którzy w ramach modułu dobrych praktyk podzielą się swoim praktycznym doświadczeniem:

  • Dr Carrie Chassels z Northeastern University – Jak tworzyć inkluzywną edukację, dostosowaną do wielokulturowości, aby łatwiej było pracować w zespołach rozproszonych.
  • Trevor D. Lord, MBA z British Columbia Institute of Technology – Jak skutecznie przenieść rozwiązania i modele biznesowe do edukacji. Dobre praktyki od Microsoft.

Szczegółowy program oraz zapisy na www.edu360.pl

Udostępnij

Zobacz więcej