NARZĘDZIA COACHINGOWE W EDUKACJI

O szkoleniu

Coaching to sprawdzona metoda, która umiejętnie stosowana pozwala na osiąganie ponadprzeciętnych wyników. Podczas szkolenia uczymy, jak wykorzystywać narzędzia coachingowe, aby osiągać lepsze rezultaty. Uczymy również jak motywować, wyznaczać cele oraz skutecznie je realizować za pomocą narzędzi coachingach. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje gotowy zestaw narzędzi w formie skryptu do pracy z uczniami. Szkolenie ma charakter warsztatowy. Podczas szkolenia pracujemy zgodnie z najnowszymi metodami nauczania osób dorosłych. Dlatego uczestnicy ćwiczą każde narzędzie na sobie. 

Dla kogo?

Każdy nauczyciel, wykładowca, edukator może wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. Warunek to posiadanie dostępu do komputera i Internetu.

Podczas szkolenia praktycznie uczymy:

Dowiesz się, jak identyfikować i wydobywać z uczniów potencjały i jak pracować z wykorzystaniem gotowych narzędzi do pracy z uczniami. Nauczysz się też jak budować wzmacniające relacje z otoczeniem.

Nauczysz się skutecznie motywować uczniów do działania i podejmowania wyzwań, a także, jak skutecznie wyznaczać cele oraz jak wspierać ucznia w ich realizacji. Dowiesz się też jak pracować z ograniczeniami aby nie hamowały ucznia w rozwoju i osiąganiu celów.

Na każdym etapie pracy otrzymasz i będziesz mógł przećwiczyć gotowe narzędzia dzięki którym będziesz gotowy, aby rozpocząć pracę metodą coachingową już następnego dnia po szkoleniu.

Informacje organizacyjne

  • Każde szkolenie przygotowujemy w oparciu o realne potrzeby, Dlatego zapraszamy do konsultacji, które pozwolą nam przygotować rozwiązanie szyte na miarę. Standardowe szkolenie trwa 16h / 2 dni szkoleniowe.
  • Szkolenie realizujemy w siedzibie klienta, w ustalonych dniach i godzinach lub w formule online na platformie do prowadzenia dynamicznych szkoleń zdalnych.
  • W ramach szkolenia zapewniamy, przeprowadzanie szkolenia, komplet materiałów szkoleniowych oraz imienny certyfikat.
  • Wymagania: dostęp do komputera i Internetu.

dr Beata Master

Trener kompetencji interpersonalnych, coach, mediator, wykładowca akademicki, autorka publikacji. Przeprowadziła ponad 550 godzin procesów indywidualnych oraz 3500 godzin trenerskich.
Kluczowym obszarem jej zainteresowań jest edukacja, rozwój oparty na wolności myślenia, bycia, działania oraz relacji. Zajmuje się na co dzień rozwijaniem wiedzy, kompetencji i umiejętności własnych.

mgr Agnieszka Deja

Opiekun merytoryczny w obszarze rozwoju osobistego i biznesu Akredytowany trener poprzez Międzynarodową Federację Coachingu (PCC ICF – Professional Certified Coach International Coach Federation); członek ICF Global, członek Zarządu ICF Polska, wykładowca akademicki, Social Skills Trainer, moderator Design Thinking. Mentorka wspierająca zespół trenerów Instytutu w obszarach coachingu, facylitacji, mediacji i analizy transakcyjnej. Ekspert w obszarze Design Thinking.