NASI EKSPERCI

Zespół naszych trenerów to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach. Zapraszając trenerów do naszego zespołu kierujemy się nie tylko ich wiedzą merytoryczną a przede wszystkim ich doświadczeniem zawodowym w danej dziedzinie oraz kompetencjami trenerskimi. Dlatego posiadają oni wieloletnie, praktyczne doświadczenie, którym chętnie dzielą się na sali szkoleniowej. Mimo dużego doświadczenia, nasz zespół dba o swój rozwój i nieustanne podnosi swoje kompetencje.

Pracę naszych trenerów wspierają mentorzy, którzy pełnią rolę opiekunów programowych. Wspierają oni trenerów min. poprzez zaangażowanie programowe oraz obserwację. Podążając za zmianami i rozwojem w edukacji, nieustanie doskonalimy nasz zespół trenerski a także uczymy się od siebie nawzajem.

Regularnie spotykamy się na meetingach programowych, podczas których na bieżąco analizujemy potrzeby klientów i modyfikujemy nasze programy. Kreujemy też nową wiedzę i autorskie, innowacyjne propozycje rozwojowe. Dzięki współpracy z topowymi ośrodkami akademickimi mamy możliwość bieżącego analizowania i doskonalenia naszych programów.