Nowi prelegenci i eksperci – EDU360

Miło nam poinformować, że po sukcesie dwóch edycji EDU360 – Międzynarodowego Forum Innowacyjnej Edukacji rozpoczynamy zapisy do trzeciej edycji, która odbędzie się w dniach 9 i 10 grudnia 2022.  Na Państwa prośbę wydłużamy czas trwania wydarzenia i warsztatów praktycznych oraz uzupełniamy program o ekspertów prezentujących dobre praktyki.

Zapraszamy serdecznie nauczycieli, wykładowców akademickich, edukatorów i wszystkich, którzy tak jak my wierzą, że edukacja szkolna i akademicka może być lepsza, prowadzona w sposób bardziej innowacyjny, korzystająca z najnowszych dostępnych technologii i osiągnięć naukowych.

Już dziś możemy potwierdzić obecność ekspertów, którzy w ramach wykładów podzielą się swoim praktycznym doświadczeniem:

• Dr Marcin Bielicki z UE w Poznaniu, CIIS Popojutrze – Od upadku Nokii do najlepszego modelu nauczania przedsiębiorczości na świecie – krótka historia innowacyjnej edukacji.
  • Thomas Lane z British Columbia Institute of Technology – Analiza przypadku szybkiej odpowiedzi na zmianę modelu nauczania wynikającej ze zmienności otoczenia.

Szczegółowy program oraz zapisy na edu360.pl

Szczegółowy program oraz zapisy na edu360.pl