O NAS

Naszym kluczowym partnerem w zakresie innowacyjnych programów edukacyjnych jest British Columbia Institute of Technology w Vancouver.

Jesteśmy zespołem pasjonatów którzy wierzą, że edukacja może być lepsza i bardziej innowacyjna. Pracujemy z ekspertami w swojej dziedzinie. Nasz zespół tworzą edukatorzy z międzynarodowego środowiska akademickiego. Uczymy przez doświadczenie. Na naszych szkoleniach nie spotkasz się z klasycznym wykładem. Zawsze pracujemy warsztatowo, tworząc grupy i zespoły korzystając z najnowszych metod pracy z dorosłymi.

Szczególny nacisk kładziemy na wspomaganie klasycznej edukacji formami online. Bliska jest nam filozofia Blended Learningu. Czerpiąc od najlepszych na świecie, zaproponowaliśmy innowacyjny model edukacyjny, oparty połączonej filozofii Flipped Classroom i Blended Learning – Flip Blended. Model doskonale sprawdza się w szkole klasycznej jak i w zdalnym nauczaniu.

Oferujemy programy szkoleniowe dopasowane do potrzeb naszych klientów. Każde szkolenie konsultujemy z zamawiającym i modyfikujemy program tak, aby odpowiadał on konkretnym potrzebom. Po szkoleniu, jesteśmy dostępni w ramach konsultacji.

Nasze programy

To obszar, w którym oferujemy programy pozwalające nabyć umiejętności pracy z najnowszymi technologiami cyfrowymi i metologiami projektowymi, z zakresu:

• bazy danych – SQL i noSQL
  • programowanie – Java/C++/Python
  • obliczenia w chmurze – cloud computing
  • praca na dużych zasobach danych – Big Data
  • uczenie maszynowego – machine/deep learning/AI
  • robotyka
  • zarządzanie projektami – Agile/Waterfall/Scrum
  • analiza projektów – business analytics

To obszar, w którym oferujemy innowacyjne programy pozwalające nabyć umiejętności pracy z uczniem, studentem, podopiecznym, z zakresu:

• nauczanie przez doświadczenie – Case Teaching