SZKOLENIE OTWARTE DYDAKTYKA CYFROWA 8 MAJA 2020

Zapraszamy na jednodniowe, otwarte szkolenie, które w całości poprowadzimy dla kadry dydaktycznej i naukowej w formie online. Warunek to posiadanie dostępu do komputera i Internetu. Szkolenie prowadzimy na profesjonalnej platformie do prowadzenia dynamicznych szkoleń online, która umożliwia uczestnikom interakcję, dyskusje oraz pracę w grupach. Dodatkową wartością takiej formy szkolenia jest bezpośrednie doświadczenie edukacji online oraz przetestowanie narzędzi wspomagających prowadzenie zajęć w tej formule. Termin szkolenia: 8 maja 2020 w godz. 14.00 – 19.00. Po szkoleniu dodatkowa możliwość udziału w sesji Q&A z trenerem (do miesiąca od zakończenia szkolenia). Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie udziału w szkoleniu. Koszt szkolenia to 249 zł/os. Szczegółowe informacje -> pobierz ofertę. Chcesz się zapisać na szkolenie? Wypełnij formularz i odeślij na [email protected] – zapraszamy!