UCZENIE MASZYNOWE - ARTIFICIAL INTELLIGENCE

O szkoleniu

Szkolenie podstawy uczenia maszynowego obejmujące różne języki programowania i frameworki, w tym język Python, R i Matlab, przeznaczone jest dla analityków danych, którzy chcą wejść do świata uczenia maszynowego (ang. machine learning). Kursy Machine Learning są oferowane dla szeregu aplikacji branżowych, w tym finansów, bankowości i ubezpieczeń, i obejmują podstawy uczenia maszynowego, a także bardziej zaawansowane podejścia, takie jak Deep Learning.

Dla kogo?

Szkolenie kierowane jest do analityków i programistów, którzy chcą rozpocząć przygodę z machine learning. Szkolenie pozwoli poznać prężnie rozwijającą się dziedzinę predykcyjnej analizy danych, która staje się standardem w obecnych realiach powodzi danych.

Podczas szkolenia praktycznie uczymy:

Poznamy wspólnie podstawowe zasad tworzenia i implementowania modeli uczenia maszynowego, takich jak sieć neuronowa czy modele regresji

W trakcie szkolenia zapoznamy się z obsługą IDE, czyli narzędzi do edycji kodu oraz poznamy środowiska obsługi uczenia maszynowego, jak Jupyter, Matlab czy PyCharm

Dowiemy się również na temat najnowszych implementacji oraz jak je zastosować w Waszych projektach.

Informacje organizacyjne

  • Każde szkolenie przygotowujemy w oparciu o realne potrzeby, dlatego zapraszamy do konsultacji, które pozwolą nam przygotować rozwiązanie szyte na miarę
  • Szkolenie realizujemy w siedzibie klienta, w ustalonych dniach i godzinach
  • W ramach szkolenia zapewniamy dojazd trenera, przeprowadzanie szkolenia, komplet materiałów szkoleniowych oraz imienny certyfikat.

Dlaczego my?

dr inż. Michał Aibin

Opiekun merytoryczny kompetencji cyfrowych i informatyki. Współwłaściciel firmy CodeRunner. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, obecnie Profesor w British Columbia Institute of Technology w Vancouver w Kanadzie. Prywatnie pasjonat jeździectwa.

Mentor wspierający zespół trenerów w obszarach ogólnej edukacji IT, programowania w językach Java, C++, R, baz danych oraz Javascript, a także zarządzania projektami w biznesie.

mgr inż. Michał Kurzeja

Trener w obszarze IT Absolwent Politechniki Wrocławskiej, pomaga firmom skalować istniejące oprogramowanie, migrować do chmury, wprowadzać odpowiednie procesy programistyczne.
Członek wrocławskiego ITCorner, wielokrotnie prowadził warsztaty i prezentacje na temat rozwiązań chmurowych. Współzałożyciel Wroclaw Symfony Group skupiającej się na programowaniu w PHP.