UCZYMY JAK PROWADZIĆ LEKCJE ZDALNIE!

To właśnie od stolicy rozpoczęliśmy cykl szkoleń, w ramach którego przygotowujemy nauczycieli do zdalnej pracy z uczniami. Nasze szkolenia mają charakter warsztatowy. Pracujemy wyłącznie w grupach do 24 osób. Wszytko po to, aby podczas szkolenie efektywnie pracować z uczestnikami. Przed szkoleniem konsultujemy potrzeby danej szkoły po to, aby dostosować program do jej potrzeb. Po szkoleniu wracamy z konsultacjami aby pomóc rozwiązać ewentualne problemy. Podchodzimy kompleksowo do naszych partnerów edukacyjnych, służymy im pomocą i wsparciem w tym trudnym czasie. W kolejnych dniach widzimy się min. ze szkołami z Legionowa, Brzegu, Szkotowa, Złotnik i Gniewoszowa. Bardzo się cieszę, że udało nam się to szkolenie przeprowadzić. To nieoceniona pomoc dla nauczycieli w obecnej sytuacji. Myślę, że dla wszystkich uczestników webinarium będzie inspiracją do dalszej pracy w zdalnym nauczaniu – Iwona Idzikowska SP 321 w Warszawie.