WORK-LIFE BALANCE

O szkoleniu

Szkolenie work-life balance to nauka budowania równowagi na wielu płaszczyznach naszego życia. Zrównoważone życie, praca jak i odpoczynek przynoszą lepsze efekty, niż próby sprawienia, że organizm pracuje ponad siły. Korzyści z utrzymywanej równowagi wpływają na efektywność i motywację co bezpośrednio przekłada się na lepsze rezultaty organizacji, której jesteśmy częścią. Szkolenie ma formę warsztatu, podczas którego intensywnie pracujemy między innymi nad własnymi przekonaniami. Podczas szkolenia uczymy, jak sprawić, żeby życie, a w nim i praca, relacje, zdrowie i satysfakcja były możliwe do osiągnięcia, wprowadzając nieznaczne zmiany w codziennym rytmie dnia. 

Dla kogo?

Dla każdego, kto pracuje nad równowagą w swoim życiu lub chce taką równowagę wprowadzić.

Podczas szkolenia praktycznie uczymy:

Podczas szkolenia zrozumiesz siebie i mechanizmy, jakie stoją za Twoim postępowaniem.

Podczas szkolenia nauczysz się jak budować dobre relacje z otoczeniem.

Poznasz metody, które pozwolą Ci osiągnąć wewnętrzną równowagę. 

Informacje organizacyjne

  • Każde szkolenie przygotowujemy w oparciu o realne potrzeby, Dlatego zapraszamy do konsultacji, które pozwolą nam przygotować rozwiązanie szyte na miarę. Standardowe szkolenie trwa 16h / 2 dni szkoleniowe.
  • Szkolenie realizujemy w siedzibie klienta, w ustalonych dniach i godzinach lub w formule online na platformie do prowadzenia dynamicznych szkoleń zdalnych.
  • W ramach szkolenia zapewniamy, przeprowadzanie szkolenia, komplet materiałów szkoleniowych oraz imienny certyfikat.
  • Wymagania: dostęp do komputera i Internetu

Dlaczego my?

dr Iwona Wendreńska

Wykładowca akademicki, trener, oligofrenopedagog z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Propagatorka: innowacyjności na wszystkich poziomach edukacji, realizacji idei szkoły jako organizacji uczącej się i organizacji kreatywnej, edukacji alternatywnej oraz wyzwalającego stylu nauczania-uczenia się.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów dla dzieci, młodzieży, rodziców, seniorów, studentów oraz różnych form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz animatorów.

mgr Agnieszka Deja

Opiekun merytoryczny w obszarze rozwoju osobistego i biznesu Akredytowany trener poprzez Międzynarodową Federację Coachingu (PCC ICF – Professional Certified Coach International Coach Federation); członek ICF Global, członek Zarządu ICF Polska, wykładowca akademicki, Social Skills Trainer, moderator Design Thinking. Mentorka wspierająca zespół trenerów Instytutu w obszarach coachingu, facylitacji, mediacji i analizy transakcyjnej. Ekspert w obszarze Design Thinking.