BLENDED LEARNING

O szkoleniu

Blended Learning to jeden z kluczowych trendów we współczesnej edukacji. Ze względu na sytuację na świece, która wymusiła zmiany w edukacji i położyła znaczny nacisk na nauczanie zdalne Blended Learning stał się obiektem zainteresowania wielu edukatorów. Praca metodą Blended Learning sprawia, że w procesie edukacyjnym powstaje nowa przestrzeń. Uczeń w towarzystwie nauczyciela rozwija swój potencjał, jednocześnie biorąc odpowiedzialność za swoją edukację, czym nabywa takie umiejętności jak samokształcenie, samoorganizacja, praca na projektach, praca w grupie oraz kompetencje komunikacyjne.

Dla kogo?

Każdy nauczyciel, wykładowca, edukator może wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. Warunek to posiadanie dostępu do komputera i Internetu.

Podczas szkolenia praktycznie uczymy:

Czym jest metodologia Blended Learning i jak można ją zastosować w pracy z uczniami i studentami,

Technologia projektowania procesu edukacyjnego w Blended Learning projektowanie efektów uczenia się, projektowanie systemu oceniania, planowanie procesu edukacyjnego.

Jak przygotowywać angażujące materiały i treści do pracy w metodologii Blended Learning z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych

Informacje organizacyjne

  • Każde szkolenie przygotowujemy w oparciu o realne potrzeby, Dlatego zapraszamy do konsultacji, które pozwolą nam przygotować rozwiązanie szyte na miarę. Standardowe szkolenie trwa 16h / 2 dni szkoleniowe.
  • Szkolenie realizujemy w siedzibie klienta, w ustalonych dniach i godzinach lub w formule online na platformie do prowadzenia dynamicznych szkoleń zdalnych.
  • W ramach szkolenia zapewniamy, przeprowadzanie szkolenia, komplet materiałów szkoleniowych oraz imienny certyfikat.

Dlaczego my?

dr Tatiana Shvets

Trener szkoleń w obszarze blended learningu Zastępca dyrektora ds. naukowych i metodologicznych, kierownik Centrum Kształcenia na Odległość w Prywatnej Szkole „Ateny” w Kijowie.
Koordynator licznych badań, dyrektor programowy w International Academy of Tutoring. Trener dla dorosłych (certyfikat DVV), autorka wielu publikacji, stypendystka grantu mobilności House of Europe.

dr Tomasz Tokarz

Opiekun merytoryczny szkoleń dla szkół i uczelni Trener, coach, mediator, wykładowca akademicki. Absolwent studiów menedżerskich, szkoły trenerów biznesu, studiów coachingu, mediacji oraz systemowej terapii rodzin. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami.
Kluczowym obszarem jego działalności jest promowanie edukacji opartej na uznaniu podmiotowości ucznia i nauczyciela. Autor wielu publikacji.