DYDAKTYKA CYFROWA – SZKOLENIE OTWARTE 18 CZERWCA

Po dużym sukcesie naszej 1. edycji szkolenia „Dydaktyka cyfrowa czyli jak pracować ze studentami w formule online” zapraszamy na 2. edycję, która odbędzie się 18 czerwca 2020 w godz. 13.00 – 18.00. Szkolenie prowadzimy w formule online. Każdy może wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. Warunek to posiadanie dostępu do komputera i Internetu. Szkolenie prowadzimy na profesjonalnej platformie do prowadzenia dynamicznych szkoleń online, która umożliwia uczestnikom interakcję, dyskusje oraz pracę w grupach. Już dziś można się zapisać na szkolenie pod linkiem -> Rejestracja. Na uczestników, którzy z zapisem zdążą do końca maja, czeka cena promocyjna. Po zakończeniu szkolenia i rozpoczęciu pracy z wykorzystaniem poznanej na szkoleniu wiedzy uczestnicy spotykają się z trenerem online na sesji Q&A. Każdy uczestnik otrzymuje równie z zaświadczenie udziału w szkoleniu. Program szkolenia został opracowany i jest realizowany w partnerstwie z Uniwersytetem Otwartym Uniwersytetu Śląskiego. Szczegółowe informacje -> pobierz ofertę. Chcesz się zapisać na szkolenie? Zarejestruj się już dzisiaj – zapraszamy!